Absolventi Kurzu

DevOps Inžinieri / Cloud Špecialisti

cloud inžinier cloud engineer

Andrej Rábek

a jeho skúsenosti s kurzom

"Keď som roky popri štúdiu pracoval v McDonalde, možnosť naberať skúsenosti a prax v DevOpse bola pre mňa životná šanca. Michal odo mňa nečakal skúsenosti, ale chuť učiť sa. Predstavil mi program, úlohy a projekty na ktorých som mal pracovať. Je to nie len skvelý mentor, ale to, čo ma obohatilo najviac, bol individuálny prístup a zdieľanie jeho skúseností. Sú to benefity, ktoré v žiadnom kurze nedostanete. Čo sa týka technológií, išlo predovšetkým o Kubernetes, Terraform a celkovo o cloudové riešenia. V škole sme sa týmto smerom neuberali, ale vedel som, že o DevOps je v súčasnosti veľký záujem. Michalovým mentorovaním som získal náskok pred ostatnými odborníkmi na trhu, krásne finančné ohodnotenie a kariéru po ukončení programu. Je to cesta samoštúdia kombinovaná s podporou mentora, kde v reálnom čase všetko aplikujete prácou na skutočnom projekte. Moment, keď som sa zapojil do tohto programu, mi pomohol naštartovať moju kariéru. Bola to jedinečná príležitosť."

DevOps Consultant

Pavol Krajkovic

skúsenosti

Po absolvovaní akadémie sa stal jej spolutvorcom a mentorom. Pôsobil na mnohých projektoch a teraz svoje inžinierske schopnosti rozširuje o konzultačnú činnosť na rôznych projektoch. Chce kráčať v Michalových šľapajách a dotiahnuť to na DevOps Architekta k čomu mu pomože certifikácia AWS Certified Solutions Architect - Professional.

cloud inžinier cloud engineer

Lukáš Cagarda

skúsenosti

Absolvent akadémie, kotrý ma pod taktovkou celú robustnú infraštruktúru IEE, kde viedol pri jej realizácií náš tím. Teraz pôsobí v IEE ako DevOps špecialista a stráži hladký chod produkcie. Sústreďuje sa na Azure, a pripravuje sa na certifikácie.

cloud inžinier cloud engineer

Peter Plevko

referencie

cloud inžinier cloud engineer

Juliána Phamová

referencie

Vyštudovala robotiku a kybernetiku. Po ukončení akadémi pracovala na niekoľkých našich projektoch a momentálne pracuje ako DevOps Inžinierka pre RPC, kde sa stará a ich robustnú infraštruktúru.

cloud engineer cloud inžinier

Balázs

Nagy

Balázs je naozaj rád, že mohol byť súčasťou DevOps Akadémie, naučil sa pracovať s technológiami ako Docker, K8s, Terraform a nasadzuje infraštruktúru pre najobľúbenejších poskytovateľov cloudu ako AWS, Azure a Google cloud ako DevOps Inžinier kontraktor v Aspecta.

cloud inžinier cloud engineer

Erik

Kostelanský

Tak ako Stano aj Erik kombinuje svoje doterajšie skúsenosti s DevOpsom a cloudom. Kedže je veľmi šikovný zvláda všetky oblasti s prehľadom a pracuje ako developer a zároveň ako DevOps inžinier a má možnosť vybrať si z toľkých projektov, že sa nie vždy vie rozhodnúť.

cloud inžinier cloud engineer

Stanislav

Bekeš

Stano bol pôvodne backend developer, ktorý sa rozhodol ísť cestou DevOpsu. Absolvoval našu akadémiu a potrebné certifikácie, a teraz je z neho človek, ktorý to má karierne našliapnuté na rýchly boost. Už teraz pracuje na rôznych projektoch kde zvláda ako backend tak aj DevOps.

DevOpsGroup s. r. o.
Tolstého 5, 811 06 Bratislava
IČO: 53080513
DIČ: 2121252485
VAT: SK2121252485

Verified by MonsterInsights